تلفن: 02144263597 ایمیل: g24shop@hotmail.com تلفن همراه: 09367044465 شناسه یاهو:

*** فروشگاه اینترنتی گیتی در زمینه فروش انواع سی دی ها آموزشی ، نرم افزار، بازی و سرگرمی ، صوتی (موسیقی و مداحی) و فیلم شامل انواع فیلم های ایرانی ، خارجی ، انیمیشن ،مستند ، سریال ،کنسرت و نماهنگ با اخذ نمایندگی از شرکتها و موسسه های فعال در ویدئورسانه کشور همچون موسسه رسانه تصویری ،شرکت تصویر دنیای هنر، موسسه قرن جدید،موسسه فرهنگی هنری قرن 21،شرکت جوانه پویا ، شرکت پارس ویدئو، هنرنمای پارسیان (نیوتک) ،سینما هفت (پخش بایا) ،شرکت فرهنگ فیلم تهران، پخش اکسیر و... فعال میباشد *** تلفن و فاکس : 44263597-021 *** ایمیل :info[at]g24shop.com *** سایت این فروشگاه*** http://shop.gitidesign.ir **

طراحی سایت فروشگاهی

*** (فروشگاه اینترنتی گیتی سفارش فیلم ، سریال و نرم افزار را می پذیرد). ***


نرم افزار حسابداری وین تاپ پروآنتی ویروس ایرانی شیدخرید اینترنتی نرم افزار حسابداری اصنافکانال تلگرام فروشگاه اینترنتی گیتی

*** (با عرض پوزش این فروشگاه به این سایت منتقل شده است http://shop.gitidesign.ir). ***

خریدپستی فیلم سینمایی راز ها

خریدپستی فیلم سینمایی راز ها

کارگردان:محمد رضا اعلامی
بازیگران:میترا حجار, ایرج نوذری, امین تارخ

خلاصه داستان

زنی جوانی به دلیل تنفر از همسر خود ، نقشه قتل وی را طراحی می کند او به کمک یک مجری تلویزیونی ، نقشه خود را عملی می کند و همسر خود را به قتل می رساند ، اما مدتی نمی گذرد که روح همسرش به سراغ آنهاآمده و...

 

خرید پستی

 

 نگاهی به فیلم « رازها »« رازها » جدیدترین ساخته محمدرضا اعلامی سرانجام پس از دو سال بلاتکلیفی روز 22 بهمن به روی پرده رفت. یادداشتی که در ادامه آمده را از میان یادداشت های جشنواره ای سال 1383 انتخاب کردم. فیلم را ببینید و خودتان قضاوت کنید که اگر « پارک وی » فریدون جیرانی با همه سعی و تلاش صادقانه نتوانست از لبه تیغ به سلامت عبور کند و آن عکس العمل ها را در پی داشت، « رازها » ی محمدرضا اعلامی دیگر چه معجونی است!
اين هم از زنگ تفريح جشنواره. يک زنگ تفريح شاد و مفرح همراه با کلي راه رفتن روي اعصاب. تصور کنيد امين تارخ با آن چهره جديدش با همراهي ميترا حجار و ايرج نوذري قرار گذاشته اند تا به بدترين شکل ممکن بهترين بازي عمرشان را آنهم جلوي دوربين کسي انجام بدهند که همچنان و پس از بيست سال سابقه فيلمسازي گويي در ابتداي راه است و اصول و الفباي فيلمسازي آنهم از نوع وحشتش را نمي داند. اين است که فيلمش به جاي اينکه وحشتناک باشد، کمدي از آب در مي آيد. البته کمدي نه از جنس خوبش. از جنس مزخرفش.
اين فيلم تنها نکته مثبتي که داشت اين بود که در طول فيلم بارها و بارها از « تغيير چهره » جان وو و « بازي » ديويد فينيچر ياد کردم و از سر شيطنت هم که شده پيام صادقي (امين تارخ) و ايرج کوهي (ايرج نوذري) را با جان تراولتا و نيکلاس کيج اشتباه مي گرفتم. و آخر هم نفهميدم که پيام، تراولتا بود يا ايرج، کيج.
محمدرضا اعلامي با جديدترين فيلمش حسابي حالمان را مي گيرد. هيچ چيز اين فيلم حتي در حد متوسط سينماي ايران نيست. نمي دانم محمدرضا اعلامي مي دانسته چه کار مي کند يا نمي دانسته. چرا که حتي در درآوردن يک فضاي معمولي عاجز است. و عجيب است که چنين فيلمي در بخش مسابقه قرار مي گيرد.
خنده و کف زدن اهالي سينماي مطبوعات در طول فيلم باعث شد تا بيش از هر چيز ياد قدرناشناسي منتقدان از فيلم «خوابگاه دختران » بيفتم و بار ديگر به محمدحسين لطيفي، ايرج طهماسب و باران کوثري دست مريزاد بگويم و کارشان را تحسين کنم.

احمد شاهوند

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر

*** (با عرض پوزش این فروشگاه به این سایت منتقل شده است http://shop.gitidesign.ir). ***

تبليغاتX