تلفن: 02144263597 ایمیل: g24shop@hotmail.com تلفن همراه: 09367044465 شناسه یاهو:
خرید پستی کارتون شهر قطار ها

*** فروشگاه اینترنتی گیتی در زمینه فروش انواع سی دی ها آموزشی ، نرم افزار، بازی و سرگرمی ، صوتی (موسیقی و مداحی) و فیلم شامل انواع فیلم های ایرانی ، خارجی ، انیمیشن ،مستند ، سریال ،کنسرت و نماهنگ با اخذ نمایندگی از شرکتها و موسسه های فعال در ویدئورسانه کشور همچون موسسه رسانه تصویری ،شرکت تصویر دنیای هنر، موسسه قرن جدید،موسسه فرهنگی هنری قرن 21،شرکت جوانه پویا ، شرکت پارس ویدئو، هنرنمای پارسیان (نیوتک) ،سینما هفت (پخش بایا) ،شرکت فرهنگ فیلم تهران، پخش اکسیر و... فعال میباشد *** تلفن و فاکس : 44263597-021 *** ایمیل :info[at]g24shop.com *** سایت این فروشگاه*** http://shop.g24shop.com

طراحی سایت فروشگاهی

*** (فروشگاه اینترنتی گیتی سفارش فیلم ، سریال و نرم افزار را می پذیرد). http://shop.g24shop.com ***


نرم افزار حسابداری وین تاپ پروآنتی ویروس ایرانی شیدخرید اینترنتی نرم افزار حسابداری اصنافکانال تلگرام فروشگاه اینترنتی گیتی

*** (با عرض پوزش این فروشگاه به این سایت منتقل شده است http://shop.g24shop.com). ***

خرید اینترنتی نرم افزار پارسیا2 (مترجم صوتی گفتار)

خرید اینترنتی نرم افزار پارسیا2 (مترجم صوتی گفتار)

نرم افزار مترجم صوتی گفتار به گفتار

پارسيا (نسخه 2) : مترجم هوشمند گفتار به گفتار

پارسيا نخستين نرم افزار مترجم هوشمند گفتار به گفتار دو سویه در زبان فارسي است که با بهره‌گیری از تکنولوژی تشخیص خودکار گفتار، جملات و عبارات بيان شده توسط کاربر را به معادل آن در زبان‌هاي (انگليسي و عربي) ترجمه کرده و به صورت گفتاری بيان مي‌کند. اين نرم‌افزار علاوه بر اینکه ارتباط فارسي‌زبانان را در مسافرت‌ها و ساير مكان‌ها با افراد غيرهم زبان بسيار آسان مي‌کند، آموزش زبان انگلیسی به صورت هوشمند را از سطح مبتدی تا پیشرفته فراهم می‌کند و  یک روش کاملا انعطاف‌پذیر را جهت استفاده از کتاب‌های آموزش انگلیسی به کاربران ارائه می‌دهد.
بديهي است که گفتار ساده‌ترين و بهترين راه ارتباط بين انسان‌هاست، اما داشتن ارتباط گفتاري بين افراد مختلف با زبان‌هاي گوناگون نيازمند آشنايي طرفين به يک زبان مشترک است که خود مستلزم صرف زمان زيادي جهت يادگيري زبان‌هاي رايج است. راه ساده‌تر و کم هزينه‌تر استفاده از يک "مترجم گفتار به گفتار" است. شرکت عصرگويش پرداز، براي راحتي ارتباط فارسي زبانان، براي نخستين بار مترجم گفتار به گفتار فارسي را طراحي و پياده سازي نموده است. به کمک اين نرم افزار افراد مي‌توانند بدون دانستن زبان خارجي نيازهاي ابتدايي خود را برآورده سازند. براي مثال كاربر براي پرسيدن ساعت صبحانه، مكان مراکز خريد، يک رستوران خوب يا قيمت لباس مي تواند به زبان فارسي صحبت کند و رايانه بعد از درک گفتار وي، معادل آن را در زبان مقصد (انگلیسی یا عربی) بيان مي‌نمايد.
هسته اصلي پارسيا يک سيستم تشخيص خودکار گفتار فارسي است که گفتار کاربر را پردازش کرده و آن را تشخيص مي‌دهد، سپس گفتار تشخيص داده شده به معادل خود در زبان مقصد ترجمه و بيان مي‌شود. در نسخه جاري پارسيا، جملات و عبارات رايج در مکالمات روزمره افراد، در هفت دسته گروه‌بندي شده‌اند و کاربر مي‌تواند با انتخاب هر گروه، جملات مربوط به آن گروه را در یکی از زبان‌های عربی،  فارسی و یا انگلیسی بيان نمايد تا به زبان موردنظر ترجمه شود. در اين نرم افزار امکان انتخاب و دستچین کردن جملات پرکاربرد نیز گنجانده شده است تا در صورت لزوم مورد استفاده قرار گيرد.
در نسخه جدید پارسیا (نسخه 2) وجود یک خودآموز دو طرفه هوشمند با قابلیت تشخیص خودکار گفتار برای کاربران امکان یادگیری مکالمه زبان انگلیسی با شبیه‌سازی مکالمه با یک انگلیسی زبان را فراهم می‌آورد. بدیهی است یادگیری مهارت مکالمه به تنهایی امکان‌پذیر نخواهد بود و این مسئله یکی از اصلی‌ترین علت‌های شرکت افراد در کلاس‌های حضوری می‌باشد که موجب صرف هزینه و زمان زیادی می‌گردد. قسمت آموزش زبان نرم‌افزار پارسیا با دارا بودن متون تمامی مکالمات و فایل‌های صوتی کتاب Interchange به صورت یک همکار برای کاربر عمل کرده و یادگیری مکالمه زبان انگلیسی بدون نیاز به معلم را امکان‌پذیر می‌سازد. کاربر با انتخاب مکالمه مورد نظر از هرکدام از کتاب‌های Interchange جمله مورد نظر را بیان کرده و پاسخ صحیح را از نرم‌افزار دریافت خواهد کرد، در این حالت امکان تعویض طرفین مکالمه نیز ممکن می‌باشد. همچنین، پارسیا قابلیت هوشمند متن خوان انگلیسی را برای کاربر امکان یادگیری تلفظ صحیح کلمات و جملات فراهم می‌کند. در کنار این ویژگی‌ها، لغت‌نامه (دیکشنری)انگلیسی به فارسی با قابلیت خواندن محتوای کلیپ بورد و تلفظ کلمه،پارسیا را به بسته کاملی برای استفاده هرچه بهتر زبان آموزان تبدیل کرده است.


ويژگي‌هاي مترجم هوشمند پارسيا (نسخه 2)


مترجم دو طرفه گفتار به گفتار سه زبانه
ترجمه سريع، دقيق و آسان با قابلیت هوشمند تشخیص گفتار
ترجمه از زبان فارسی به انگلیسی و عربی و از انگلیسی به فارسی و عربی
شامل جملات رایج مکالمات روزمره در هفت گروه کاربردی (عمومی، هتل، تلفن، خرید، پزشکی، غذا و سفر)
قابلیت انتخاب و دستچین کردن جملات پرکاربرد
خود‌آموز هوشمند انگلیسی با امکان تشخیص خودکار گفتار
دارای دوره تکمیلی تا سه سطح از کتاب Interchange
آموزش هوشمند مکالمه (conversation) با شبیه‌سازی صحبت کردن با یک انگلیسی زبان
آموزش مهارت شنیدن (listening) با استفاده هم‌زمان از متن و صدا
قابلیت تکرار مکالمات کلیه درس‌ها با کیفیت بسیار بالا و به تفکیک جمله
ارزیابی درستی و روان بودن نحوه ادای جملات
دسترسی سریع به کلیه صداها و تمرینات فقط با یک کلیک ماوس
شامل متن کامل مکالمات کتاب‌ها
نمایش متن قسمت‌های شنیداری (Audio Scripts)
منطبق بر استانداردهای دانشگاه کمبریج
متن‌خوان خودکار انگلیسی جهت افزایش سطح اطلاعات گفتاری و یادگیری تلفظ‌های انگلیسی
لغت‌نامه انگلیسی به فارسی (و برعکس) با قابلیت خواندن محتوای کلیپ بورد و تلفظ کلمه
قابل استفاده برروي کامپيوترهاي شخصي (PC) و لپ تاپ
محیطی کاملا جذاب با کاربری بسیار آسان
راهنمای کامل نحوه استفاده از برنامه
خدمات و پشتیبانی رایگان


نيازمندي ها


نيازمندي هاي نرم افزاري و سخت افزاري پارسيا به صورت زير مي باشد:
سیستم عامل ویندوز XP sp2, Vista, 7, 8, 8.1
مديا پلير 9 يا بالاتر (Windows Media Player 9.0)
.Net Framework 4
کارت صوتي
ميکروفون مناسب
256 مگابايت حافظه آزاد
حداقل 700 مگابايت فضاي آزاد روي ديسك

خرید پستی کارتون شهر قطار ها

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر

*** (با عرض پوزش این فروشگاه به این سایت منتقل شده است http://shop.g24shop.com). ***

تبليغاتX