تلفن: 02144263597 ایمیل: g24shop@hotmail.com تلفن همراه: 09367044465 شناسه یاهو:
خرید پستی کارتون شهر قطار ها

*** فروشگاه اینترنتی گیتی در زمینه فروش انواع سی دی ها آموزشی ، نرم افزار، بازی و سرگرمی ، صوتی (موسیقی و مداحی) و فیلم شامل انواع فیلم های ایرانی ، خارجی ، انیمیشن ،مستند ، سریال ،کنسرت و نماهنگ با اخذ نمایندگی از شرکتها و موسسه های فعال در ویدئورسانه کشور همچون موسسه رسانه تصویری ،شرکت تصویر دنیای هنر، موسسه قرن جدید،موسسه فرهنگی هنری قرن 21،شرکت جوانه پویا ، شرکت پارس ویدئو، هنرنمای پارسیان (نیوتک) ،سینما هفت (پخش بایا) ،شرکت فرهنگ فیلم تهران، پخش اکسیر و... فعال میباشد *** تلفن و فاکس : 44263597-021 *** ایمیل :info[at]g24shop.com *** سایت این فروشگاه*** http://shop.g24shop.com

طراحی سایت فروشگاهی

*** (فروشگاه اینترنتی گیتی سفارش فیلم ، سریال و نرم افزار را می پذیرد). http://shop.g24shop.com ***


کانال تلگرام فروشگاه اینترنتی گیتینرم افزار حسابداری وین تاپ پروآنتی ویروس ایرانی شیدخرید اینترنتی نرم افزار حسابداری اصناف

*** (با عرض پوزش این فروشگاه به این سایت منتقل شده است http://shop.g24shop.com). ***

خرید پستی بسته طلایی تخفیف نگین

خرید پستی بسته طلایی تخفیف نگین

دفترچه طلایی تخفیف نگین


بی نهایت خرید،بی نهایت تخفیف 2تا 60درصد تخفیف همراه با قرعه کشی و جوایز نفیس

بدون تاریخ انقضاء

 

طرح تخفیف نگین راهی است آسان  تا خریدهای روزانه خود را در نزدیکی محل سکونتتان با تخفیف ویژه انجام دهید.

فروشگاه هایی چون مواد غذایی ،قنادی،پوشاک،کیف و کفش،لوازم التحریر،عینک، گلفروشی،لوازم آرایشی و بهداشتی ومراکز خدماتی چون رستوران ها ، باشگاه ها ورزشی، آموزشگاه ها،آتلیه های عکاسی ،خدمات اتومبیل، خدمات ساختمانی،مطب ها و مراکز پزشکی عضو طرح نگین هستند.

شما می توانید با تهیه بسته طلایی نگین و مراجعه به مراکز عضو این طرح از تخفیف ویژه نگین بهرمند شوید.تخفیفی شاید چندین برابر قیمت بسته طرح نگین به عنوان مثال هزینه یک دندانپزشکی چقدر می باشد؟ اگر از طرح تخفیف استفاده کنید تخفیف بیشتر است یا هزینه 15هزارتومانی بسته طرح تخفیف، لازم به ذکر است دفترچه های تخفیف نگین دارای12رگ می باشد.

یعنی شما می توانید 12ار از طرح تخفیف استفاده کنید و این در حالیست که مبلغ تخفیف با استفاده یک برگ از هزینه دفترچه بیشتر است و این به نفع شماست . فرصت را از دست ندهید.

 

 

نحوه استفاده از بسته طلایی نگین


دفترچه تخفیف نگین


به عنوان مثال اگر شما قصد خرید یک عدد گوشی موبایل را از یکی از فروشگاه های عضو طرح تخفیف نگین داشته باشید، ابتدا باید با مراجعه به دفترچه اطلاعات مراکز طرف قرارداد، یا وب سایت موسسه، فروشگاه مورد نظر خود را با توجه به آدرس فروشگاه و درصد تخفیف آن انتخاب کنید. سپس با مراجعه به آن فروشگاه و انتخاب گوشی موبایل مد نظر خود، هنگام پرداخت وجه، با ارائه ی یکی از برگه های این دفترچه به مسئول فروشگاه، درصد مشخص شده را از فروشگاه تخفیف بگیرید. مثلاً اگر قیمت گوشی موبایل مد نظر شما 200000 تومان باشد و تخفیف مشخص شده برای فروشگاه 10 درصد باشد، با ارائه ی یک برگه از این دفترچه می توانید 10 درصد از مبلغ پرداختی خود را (در اینجا مبلغ 20000 تومان) تخفیف بگیرید و الباقی (یعنی مبلغ 180000 تومان) را به شکل وجه نقد یا از طریق کارت خوان به فروشگاه بپردازید.
سپس قصد دارید برای تهیه مقداری گوشت به یکی از قصابی های عضو طرح نگین، مراجعه نمایید. برای این کار باید ابتدا اسم و آدرس قصابی مورد نظر خود را در دفترچه اطلاعات فروشگاه ها بیابید. سپس با مراجعه به فروشگاه مقدار گوشت مورد نظر خود را با تخفیف خریداری نمایید. برای مثال، اگر میزان تخفیف قصابی، 4 درصد و مبلغ خرید شما 25000 تومان باشد، با ارائه یک برگه از این دفترچه، 4 درصد از مبلغ خرید (در اینجا مبلغ 1000 تومان) را تخفیف بگیرید و الباقی را به شکل وجه نقد یا از طریق کارت خوان به فروشگاه بپردازید.
در این باره به نکات زیر توجه نمایید:
* برگه های دفترچه تخفیف نگین جایگزین وجه نقد نیست و نشانگر الزام فروشگاه مشخص شده به ارائه ی تخفیف به شما مشتریان عزیز است.
* هر برگه از دفترچه تخفیف نگین مخصوص یک بار مراجعه است. این موضوع ربطی به میزان خرید شما و تعداد کالاها یا خدمات انتخابی شما ندارد.
* جهت رعایت نکات امنیتی، برای استفاده از تخفیف نگین همواره دفترچه تخفیف نگین را همراه داشته باشید و برگه ها را در فروشگاه مورد نظر از دفترچه جدا نموه و تحویل فروشنده دهید.
* در صورت اتمام برگه های دفترچه،جهت تهیه ی دفترچه ی جدید از طریق فروشگاه اینترنتی گیتی خرید نمایید. لازم به ذکر است در صورت ارائه ی ته چک دفترچه،(طی هماهنگی و تماس با فروشگاه اینترنتی گیتی) می توانید بسته ی تخفیف نگین را (به صورت کامل) با %30 تخفیف تهیه نمایید.
* با توجه به افزایش مداوم فروشگاه ها و مراکز طرف قرارداد موسسه، از مشتریان عزیز تقاضا می شود جهت دریافت آخرین نسخه از فهرست فروشگاه های طرف قرارداد موسسه، به سایت نگین  قسمت لیست مراکز مراجعه نمایند.

فروشگاه اینترنتی گیتی آماده دریافت سوالات و انتقادات و پیشنهادات شما مشتریان گرامی میباشد. تماس با ما

خرید پستی کارتون شهر قطار ها

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر

*** (با عرض پوزش این فروشگاه به این سایت منتقل شده است http://shop.g24shop.com). ***

تبليغاتX