تلفن: 02144263597 ایمیل: g24shop@hotmail.com تلفن همراه: 09367044465 شناسه یاهو:

*** فروشگاه اینترنتی گیتی در زمینه فروش انواع سی دی ها آموزشی ، نرم افزار، بازی و سرگرمی ، صوتی (موسیقی و مداحی) و فیلم شامل انواع فیلم های ایرانی ، خارجی ، انیمیشن ،مستند ، سریال ،کنسرت و نماهنگ با اخذ نمایندگی از شرکتها و موسسه های فعال در ویدئورسانه کشور همچون موسسه رسانه تصویری ،شرکت تصویر دنیای هنر، موسسه قرن جدید،موسسه فرهنگی هنری قرن 21،شرکت جوانه پویا ، شرکت پارس ویدئو، هنرنمای پارسیان (نیوتک) ،سینما هفت (پخش بایا) ،شرکت فرهنگ فیلم تهران، پخش اکسیر و... فعال میباشد *** تلفن و فاکس : 44263597-021 *** ایمیل :info[at]g24shop.com *** سایت این فروشگاه*** http://shop.g24shop.com

طراحی سایت فروشگاهی

*** (فروشگاه اینترنتی گیتی سفارش فیلم ، سریال و نرم افزار را می پذیرد). http://shop.g24shop.com ***


نرم افزار حسابداری وین تاپ پروآنتی ویروس ایرانی شیدخرید اینترنتی نرم افزار حسابداری اصنافکانال تلگرام فروشگاه اینترنتی گیتی

*** (با عرض پوزش این فروشگاه به این سایت منتقل شده است http://shop.g24shop.com). ***

خرید پستی فیلم زنان ونوسی،مردان مریخی(اجتماعی-15)

خرید پستی فیلم زنان ونوسی،مردان مریخی(اجتماعی-15)

فیلم سینمایی زنان ونوسی،مردان مریخی

پشت هر مرد موفق همسری هست که...

تماشای این فیلم برای افراد زیر15 سال توصیه نمی شود

کارگردان فیلم سینمایی زنان ونوسی،مردان مریخی:کاظم راست گفتار

 

نظرات

پرهام موسوی تاریخ : یکشنبه 9 شهریور 1393 ساعت '6:35
نقد فیلم زنان ونوسی و مردان مریخی/فیلم سخیف=نابودی سینما

نقد فیلم زنان ونوسی و مردان مریخی: اسم فیلم زیاد ربطی به فیلم ندارد. کارگردان این فیلم یعنی کاظم راست گفتار دارد با ساخت فیلم های طنز بی محتوا سقوط اساسی در سینمای ایران می کند. البته یک فیلم کاظم راست گفتار بسیار روان و یک دست و عالی است آن هم فیلم نقاب است.فیلم نامه نقاب خیلی خوب است. موفقیت فیلم نقاب فقط به خاطر پیمان قاسم خانی است. چون قاسم خانی فیلم نامه نویس فیلم نقاب است. پیمان قاسم خانی در هر کاری باشد و فیلم نامه نویس باشد آن فیلم تک می شود. در قسمتی از فیلم زنان ونوسی و مردان مریخی که بهاره رهنما همراه با دوستاش در دامنه های آلپ است. دقیقا معلوم است که تصویر باسازی شده گذاشته اند . و شدیدا معلوم است که لوکیشن اون سکانس در ایران است. حتی سکانسی که بهاره رهنما دارد در دامنه های آلپ می فتد هم بازسازی شده است و در آن سکانس یک تصویر بازسازی گذاشته اند. امین حیایی این روزها با بازی کردن در فیلم های سطحی از چشم مردم افتاده البته یک دسته دیگر هم هستند که هنوز امین حیایی را دوست دارند. امین حیایی در همه ژانرها بازی کرده است. اما اگر حیایی بازی اش را در فیلم های طنز بی محتوا کم می کرد بسیار بهتر بود. فیلم نامه این فیلم بسیار بسیار بسیار سخیف است من نمی دانم چرا بازیگران تن به بازی کردن در این فیلم ها می دهند.
پرهام موسوی تاریخ : یکشنبه 9 شهریور 1393 ساعت '6:35
ادامه نقد فیلم


البته بازیگران هم تقصیر ندارند تقصیر کارگردان و تهیه کنندگان و فیلم نامه نویسان این اثرها هستند. سحر ذکریا و شراره رخام استعداد بسیار عالی در زمینه بازیگری دارند. اما نمی دانم چرا شراره رخام بعد از چند سال دوری از سینما دوباره با یک فیلم سخیف برگشته. شراره رخمی که غیر از این فیلم . فیلم سخیف دیگری بازی نکرده است. پس چطور تن به بازی کردن این فیلم داده است.

سحر ذکریا با چند آثاری که در سینما بازی کرده است. نشان داده است که می توان در آثار جدی هم بازی کند. بیشتر مخاطبین او را با سریال پاورچین اثر مهران مدیری می شناسند چون اولین سریالی بود که سحر ذکریا بازی کرده بود و اولین همکاری ذکریا با مدیری بود.

امیر حسین رستمی بازی نسبتا خوبی در این فیلم داشت او که بیشتر در آثار طنز بازی کرده است . اما نقشش در این فیلم نسبتا خوب بود. پایان فیلم هم دقیقا مثل فیلم های سطحی و سخیف است. با ساختن و زیاد شدن فیلم های سطحی و سخیف سینمای ما داره نابود می شه اگه تولیدات طنز بی محتوا ادامه داشته باشد سینما ما نابود نابود نابود می شود.

بهترین سکانس فیلم: سکانس آخر فیلم که امین حیایی می خواهد از دست همسرانش فرار کند و با امیر حسین رستمی نقشه ای می کشند و دست به فرار می زنندو سکانس جالبی است.
روح ا... تاریخ : شنبه 22 شهریور 1393 ساعت '12:1
این فیلم برای افراد زیر 15 سال مفید نمی باشد.
ارسال نظر

*** (با عرض پوزش این فروشگاه به این سایت منتقل شده است http://shop.g24shop.com). ***

تبليغاتX