تلفن: 02144263597 ایمیل: g24shop@hotmail.com تلفن همراه: 09367044465 شناسه یاهو:

*** فروشگاه اینترنتی گیتی در زمینه فروش انواع سی دی ها آموزشی ، نرم افزار، بازی و سرگرمی ، صوتی (موسیقی و مداحی) و فیلم شامل انواع فیلم های ایرانی ، خارجی ، انیمیشن ،مستند ، سریال ،کنسرت و نماهنگ با اخذ نمایندگی از شرکتها و موسسه های فعال در ویدئورسانه کشور همچون موسسه رسانه تصویری ،شرکت تصویر دنیای هنر، موسسه قرن جدید،موسسه فرهنگی هنری قرن 21،شرکت جوانه پویا ، شرکت پارس ویدئو، هنرنمای پارسیان (نیوتک) ،سینما هفت (پخش بایا) ،شرکت فرهنگ فیلم تهران، پخش اکسیر و... فعال میباشد *** تلفن و فاکس : 44263597-021 *** ایمیل :info[at]g24shop.com *** سایت این فروشگاه*** http://shop.g24shop.com

طراحی سایت فروشگاهی

*** (فروشگاه اینترنتی گیتی سفارش فیلم ، سریال و نرم افزار را می پذیرد). http://shop.g24shop.com ***


نرم افزار حسابداری وین تاپ پروآنتی ویروس ایرانی شیدخرید اینترنتی نرم افزار حسابداری اصنافکانال تلگرام فروشگاه اینترنتی گیتی

*** (با عرض پوزش این فروشگاه به این سایت منتقل شده است http://shop.g24shop.com). ***

خرید پستی فیلم سینمایی خیاط پاناما

خرید پستی فیلم سینمایی خیاط پانامايك معرفي كوتاه ؛ خياط پاناما
خياط پاناما ( The Tailor Of Panama )

كارگردان: جان بورمن بازيگران: پيرس برازنان ، جفري راش ، برندان گليسان و ... محصول 2001 امريكا و ايرلند
در پاناما اوضاع بر وفق مراد هري پندل است . او بهترين خياط پاناما است ، همه ي سياستمدارها و آدم هاي اسم و رسم دار شهر كت و شلوار هاي دست دوز او را به تن مي كنند . زن و بچه دارد و خودش نيز آدم خوب و آرامي است كه آزارش به كسي نمي رسد . زندگي معمولي و آرام هري با از راه رسيدن جاسوسي انگليسي به نام اندي ازنارد كه چيزهايي در مورد گذشته ي تاريك او مي داند به هم مي ريزد ، اندي ازنارد او را مجبور به جاسوسي مي كند . هري كه آدم خيال بافي است به جاي دادن اطلاعات صحيح شروع به خلق ماجرايي تخيلي در مورد فروش كانال پاناما و ايجاد اپوزيسيون آرام در پاناما مي كند . انگليسي ها و امريكايي ها به قضيه علاقمند مي شوند و كم كم داستان هاي هري پندل بيخ پيدا مي كنند ... !
خياط پاناما يك درام جاسوسي درجه ي يك از جان بورمن كارگردان كهنه كار بريتانيايي است كه بر اساس داستاني از جان لوكاره ساخته شده و قاعدتن به خاطر غناي داستاني و قدرت نويسندگي جان لوكاره فيلم كوچكترين مشكلي در بخش فيلمنامه ندارد و بر خلاف بسياري از فيلم هاي اين چنيني ، قدرت فيلم از فيلمنامه ي قوي اش ناشي مي شود كه آن را هم مديون جان لوكاره ي كبير است كه يكي از بزرگ ترين و شناخته شده ترين نويسندگان ادبيات جاسوسي است . خود جان بورمن، كارگردان فيلم نيز از كارگردان هاي قديمي و تحسين شده ي بريتانيايي است كه در كارنامه ي هنري اش فيلم هاي بسيار خوبي همچون ژنرال (1998 ) اميد و افتخار( 1987) و ( Deliverance - ( 1972 به چشم مي خورد و با خياط پاناما توانسته بازگشت شكوهمندي به عنوان يك كارگردان كاربلد و استخوان خورد كرده داشته باشد . البته خياط پاناما بيش از هر چيز يك درام جاسوسي مفرح و خوش ساخت است و گرنه چنان چه بخواهم كمي مته لاي خشخاش بگذارم بايد به اين نكته اشاره كنم كه حمايت مالي و نظامي دولت هاي انگليس و امريكا از جريان اپوزيسيون آرام در پاناما مقاديري سردستي و خودماني سر و تهش هم آمده و گرنه حمايت سفارت انگليس و دخالت سفارت در قضاياي اپوزيسيون مي توانست به تنهايي محل حرف و حديث هاي زيادي باشد و علاوه بر اين تا به حال كسي يك اپوزيسيون را با 10 ميليون دلار به جايي نرسانده كه حالا اين ها مي خواهند با ده ميليون دلار سر و تهش را هم بياورند . ده ميليون دلار حتي براي به پيش راندن يك اپوزيسيون تقلبي هم مبلغ ناچيزي است .
البته همان طور كه گفتم دارم گير بيخودي مي دهم و دوباره تاكيد مي كنم كه نقطه ي قوت خياط پاناما فيلمنامه ي قوي آن و كاراكتر هاي تعريف شده و توسعه يافته ي آن است كه با بازي بازيگراني درجه ي يك به بهترين شكل ممكن به تصوير كشيده شده است و در اين بين برنده ي بزرگ بدون هيچ ترديدي جفري راش است ، بازيگري كه وقتي در ابتداي فيلم همراه با عنوان بندي آغازين او را در حين خياطي مي بينيم در همان دقايق اوليه تصوير ذهني خودمان از او را به عنوان جفري راش بازيگر فراموش مي كنيم و كاراكترش ، هري پندل ، را تمام و كمال مي پذيريم . پيرس برازنان نيز كه در زمان ساخت فيلم ، سال 2001 ، جيمز باند آن سال ها بوده بسيار خوب توانسته از عهده ي نقش اش بر بيايد و از قالب جيمز باند فاصله گرفته و تبديل به اندي ازنارد موذي و حقه باز شود كه زن هاي هيچ كدام از اطرافيانش از دست او در امان نيستند !
روي هم رفته خياط پاناما درام جاسوسي خوب و خوش ساختي است كه تماشاي اش را به آن هايي كه به بازي هاي موش و گربه اي ازاين دست علاقمندند به شدت توصيه مي كنم .
ديالوگ هاي نمونه اي :
- هري رو به اندي ازنارد : به پاناما خوش اومدي ، به كازابلانكا بدون قهرمان هاش ...
- هري پندل : تو مايه ي خجالت اون كت و شلواري تدي !
عاشق اين ديالوگ هري پندل ام ... اين آدم چنين حساسيت و تعصبي نسبت به كت و شلوارهايي كه مي دوزد دارد ... .
پي نوشت : اين كلاهي است كه هري پندل در طول فيلم با كت و شلوار سفيدش ست كرده و در بيشتر سكانس ها او را با اين كلاه فوق العاده مي بينيم . چطور مي شود مردي را كه چنين كلاه معركه اي را روي سرش مي گذارد و بهترين كت و شلوار ممكن را مي پوشد دوست نداشت ؟!
نویسنده : مرد مرده

 

خرید پستی

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر

*** (با عرض پوزش این فروشگاه به این سایت منتقل شده است http://shop.g24shop.com). ***

تبليغاتX